Smqx do skasvane
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SMS Мъдрости

Go down

SMS Мъдрости Empty SMS Мъдрости

Писане  Admin Пон Апр 14, 2008 10:15 am

Когато не можем да имаме нещата, които харесваме, остава да харесваме това, което имаме.

"Брани доброто си сърце. Знай как да даваш без колебание, как да губиш без покаяние, как да добиваш без алчност." Жорж Санд

"Никога не обяснявай. Пред приятели не се налага, а враговете няма да повярват."

"Прави каквото трябва - да става каквото ще." Аристотел.

"Човек с оръжие е свободен гражданин, човек без оръжие е поданник" Бенджамин Франклин.

Ako ima6 priqtel-Pazigo! Ako nqma6-Tarsigo! Nameri6 li go-cenigo!

Dori KogaTo MnOgO Te Boli Dori KogaTo Sili Nqmash Veche, Dori KogaTo Sam Ostanesh Ti-Opitai Se Da Budesh Pak Chovechen!

Ima udari, koito ponasqme. Ima bolka, koqto tyrpim. Ima spomeni, koito otnasqme v noshtite kogato ne spim, zashtoto ima obich, koqto namirame, no ne mojem da spodelim.

Jenata e vidima upora nakoqto se krepi celiq svqt!

Jivei jivota ima smisal,jivei za vseki sledvast den,jivei zashtoto te obi4am,jivei zada si vinagi domen!

Jivota ne se meri s broq vdishvaniq koito si napravil,a s momentite koito sa ti spirali daha!

Obi4a6 li obi4ai silno,mrazi6 li mrazi do krai...Nesajalqvai nikogo za ni6to za6toto edvali nqko teb 6te sajali!

Pla4i tiho,smei se visoko,liubi cilno i otma6tavai jestoko!

Ако мога да достигна и да задържа звезда за всеки миг,в който ме караш да се усмихвам,то цялото нощно небе ще бъде в дланта на ръката ми!

Ако си направил добро - скрий, ако са ти направили добро - разкажи. Арабска поговорка.

Ако разтвориш доверчиво ръце, ще разбереш кой би искал да те прикове към кръста, и кой - да те прегърне.

Алкохол - упойка необходима за операцията живот!
Admin
Admin
Admin

Брой мнения : 17
Join date : 14.04.2008
Age : 30
Местожителство : Варна

https://smqx.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите