Smqx do skasvane
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Забавни SMS

Go down

Забавни SMS Empty Забавни SMS

Писане  Admin Пон Апр 14, 2008 10:12 am

************************************* imash sniag v ekrana na GSM-a! Duhai da go izchistish.

3 maimuni izbiagali ot zooparka, ednata bila hvanata dokato gledala TV, drugata igraeiki futbol a tretata 4etiala tova suob6tenie.

3-te chudesa na jenata: 1. Dava mlqko bez da qde treva 2. Kyrvi cqla sedmica i ne umira 3. Podmokrq se bez voda.

31313131313131313131313131313131313131313131313 ebe mi se ta 2 ne vijdam.

6to e mace? dupe v danki,mozak bez ganki! qde i pie bez da pla6ta vka6ti ni6to ne podhva6ta!!!!!

Ako glavata mi izglezdashe kato tvojta, shtiah da pitam Gospod kakvo sum mu napravil.

Ako niamashe kraka shteshe li da nosish obuvki? Ne! Togava zashto nosish sutien?

Ako pie6- nazdrave. ako spi6- izvinqvai. ako ebe6- prodaljavai. ako si sam pi6i!

Ako se chudish koi ti prashta toia SMS i se cheshesh po tikvata, znachi topkite ti pochivat, he he!

Bedro - dalag jenski krak, koyto zapochva ot slivitsite y, zastoto pri drugite jeni zapochva ot slivite im.

Bog suzdade sveta.Bog suzdade moreto i zemqta.Bog suzdade i teb, no iavno i Bog pravi greshki...

Bog suzdade vselenata, Zemiata, prirodata, suzdade muza i si pomisli:Toj e dobur i hubav!.Posle suzdade zenata i si pomisli: E vse shte se grimira...

Cenen lubovnik: netakti4en, no pari4en!

Da q otvori6 bez da q zaboli,posle da vkara6 plavno ezika si,da q blije6 dokato useti6 vazbujda6tata te4nost........tova e butilka hubavo vino.

Dobro utro mistar, Preduvolnenov! Pozdravi s novata dlajnost: Bezraboten ubiets na svobodnoto vreme.

Devstvenostta e le4ima bolest.

Dve kravi si pasiali i ednata kazala: Chu li za bolestta Luda krava? , a drugata otvurnala: O, tova ne me interesuva - az sam pile.

Folklorna grupa"lapai duduka pod buka" vi kani na koncert pod naslovo "nemoje6 sam az 6te ti go dam".

Pederastki klub "Detelinka" vi kani s deviza "da ti go natika".

Glasova dvojka: Po vreme na seks, kre6tyat li kre6tyat! Dva kvartala ot tyah ne mogat da spyat!

Roditelite mi sa se sreshnali na miasto kato tova. Po-dobre vednaga da se mahame.

Sarceto mi na dve razsece, s polovin sarce sum ve4e. Triabva s tvoito da go sleia za da ziveia.

Seksat e 50% ot tova koeto ima6 i 50% ot tova koeto horata si mislyat,4e ima6.

Seksat e kato snega;nikoga ne znae6 kolko santimetra 6te bade,nito kolko dalgo 6te prodalji.
Admin
Admin
Admin

Брой мнения : 17
Join date : 14.04.2008
Age : 30
Местожителство : Варна

https://smqx.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите