Smqx do skasvane
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ГоЛяМаТа Ебафка

Go down

ГоЛяМаТа Ебафка Empty ГоЛяМаТа Ебафка

Писане  Admin Вто Апр 15, 2008 10:14 am

1)Аз съм на плажа,а ти къде си?Аз съм сам,а ти сама ли си?Аз те обичам,а ти обичаш ли ме?Аз те бъзикам,а ти върза ли се?

2)Ако не престанеш да ми звъниш ще се наложи да охладя прегрелия ти джиесем в басейна.

3)Ако се чудиш кой съм аз погледни пича отсреща с големите мусколи, защото ми е близнак.

4)Стига вече!Не те ли болят краката от постоянното плуване из моите сънища?!

5)Едно сърце безумно те обича,едно сърце пред тебе се кълне,че вечно тебе ще обича и вечно тебе ще зове.

6)Аз съм роза със бодли, пипнеш ли ме ще боли.Пие твоите ръце мойто огнено сърце.Аз съм роза със бодли, дай ми знак за обич ти, но не ми ли пратиш зов, ще изсъхна без любов.

7)Ще те даря с нежност и любов - и желая да получа същото от теб.Така любовта може да бъде нощ, две, а защо не 1002!

CoolКогато ми изневери, аз много се смях, защото, мила, сигурна бъди, че влюбен във теб не бях!

9)Ти си моята душа, ти си моята звезда, която озарява нощта, обич... чакай малко, май съм объркал номера.

10)Сутрин не ям - мисля за теб. На обяд не ям - пак си мисля за теб. Вечер не спя,защото умирам от глад.

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Admin
Admin
Admin

Брой мнения : 17
Join date : 14.04.2008
Age : 30
Местожителство : Варна

https://smqx.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите